SimBT

HAKKIMIZDA

DUYURULAR

SEDEC 2018

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği desteğiyle organize edilen Savunma ve Güvenlik Fuarı SEDEC 3-5 Temmuz 2018 tarihlerinde ATO/Ankara'da icra edilmiştir. Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren fuarda Firmamız en son ürünlerini, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, K.lıkları, Jandarma Gn.K.lığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ile birçok yurt içi ve yurt dışı kamu ve özel kurum ve kuruluş personeline tanıtma fırsatını yakalamıştır. 

SimBT fuar kapsamında, "artırılmış gerçeklik" teknolojileri ile mevcut yapay zeka ve bilgisayar grafiği alt yapılarını kullanarak tasarladığı ve geliştirdiği; "Şüpheli Şahıs ve Araç Tespit, Teşhis, Tanıma ve Müdahale Sistemi - TakBul", "Araç Dışı Panaromik 360 Derece Gösterim ve Bilgilendirme Sistemi - AnyView" ve "Üç Boyutlu Holografik Gösterim ve Etkileşim Masası - HoloTable" ürünlerini sergiledi. SimBT ayrıca, fuarda ilk kez TakBul Sistemi'nin El Versiyonu'nu da tanıttı. Bu ürünler İle ilgili yurt içi ve yurt dışı birçok sipariş alan SimBT, anayurt güvenliği ile ilgili yerli ve milli ürün geliştirme faaliyetlerine daha fazla öz kaynak aktararak devam etme kararı aldı.

 

http://www.simbt.com.tr/urunler/id/28/takbul_gozluk

http://www.simbt.com.tr/urunler/id/29/takbul_cep

http://www.simbt.com.tr/urunler/id/26/holotable

http://www.simbt.com.tr/urunler/id/30/anyview_360

 

SimBT DIMDEX 2018 Fuarı'nda Yoğun İlgi Gördü

Katar'da 12-14 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen DIMDEX 2018 Fuarı'nda SimBT, sergilediği ürünleri ve projeleri ile ilgi odağı oldu. SimBT'nin standı, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Savunma Sanayii Müsteşarı Prof.Dr. İsmail Demir, Katar Savunma ve İç İşleri Bakanlığı yetkilileri tarafından ziyaret edildi ve çok sayıda delegasyon ağırlandı. Fuar kapsamında, halen Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kullanılmakta olan "Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü" entegre emniyet ve güvenlik sistemi olan "TakBul" ürünümüz yoğun ilgi gördü ve satış anlaşmaları imzalandı.


3.TSSK PROJE PAZARI

14 Ocak 2016 tarihinde icra edilen 3. Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi Proje Pazarına katılım sağladık.


I/ITSEC 2015

28 Kasım - 02 Aralık 2015 tarihleri arasında icra edilen I/ITSEC Konferansına Katılım Sağlanmıştır.2020 Olağan Genel Kurul Toplantı Duyurusu

Şirket müdürünün 24.03.2021 tarihli almış olduğu karara istinaden; 17.04.2021 tarihinde, saat 14:00'da ODTÜ Met D-E Blok Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:280 E Blok No:1 Çankaya/ANKARA adresinde, aşağıda paylaşılan gündem maddeleri çerçevesinde 2020 yılı olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirilecektir. 

İlk toplantıda gerekli nisaba ulaşılmaması halinde, toplantı 24.04.2021 tarihine (aynı gündem maddeleri, yer ve saatte yapılmak üzere) ertelenecektir.

Finansal tablolar, konsolide finansal tablolar, yönetim kurulunun yıllık faaliyet raporu, denetleme raporları ve yönetim kurulunun kar dağıtım önerisi genel kurul toplantısından en az onbeş gün önce şirket merkezinde ve şubelerimizde pay sahiplerinin incelemesine hazır bulundurulacaktır. 

Genel kurul toplantımızaü ortaklarımızın asalaten ve/veya aşağıda çıkarılan vekaletname ile temsilcilerinin katılımının sağlanması hususu ilan olunur.

Şirket Müdürü

Ahmet Ziyaeddin İPEKKAN

 


Eurasia Graphics

19-20 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul'da icra edilen Eurasia Graphics konferansına katılım sağlanmıştır.


USMOS 2015

11-12 Kasım 2015 tarihlerinde icra edilen Ulusal Savunma Uygulamaları ve Modelleme Simülasyon Konferansına katılım sağladık.

SimBT MODSİM Standartlarının Belirlenmesi Çalışmalarında Aktif Katılım Sağlıyor.

SimBT TSK-ODTU MODSİMMER koordinatörlüğünde Şubat 2014 ayı içerisinde başlatılan MODSİM Standartları'nın belirlenmesi çalışmalarına aktif katılım sağlamaktadır.

ITEA2 Projesi'ne TÜBİTAK Desteği

SimBT dahil toplam 7 ülke ve 32 firmanın yer aldığı 25.000.000 Avro bütçeli ITEA2 projesi TÜBİTAK tarafından da 21 Şubat 2014 tarihinde desteklenmeye uygun görülmüştür.

SimBT ASELSAN Onaylı Alt Yüklenici

SimBT, ASELSAN tarafından 2013 yılı içerisinde Tasarım Onaylı Alt Yüklenici seçilmiştir.