SimBT

HAKKIMIZDA

SÜREÇ VE KALİTE YÖNETİMİ

TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikasına ve Tesis Güvenlik Belgesi'ne sahip SimBT, "Milli Gizli" gizlilik dereceli savunma ve havacılık projelerinde de yer almaktadır.

SimBT olarak, tasarlanabilir, elde edilebilir, kontrol edilebilir ve geliştirilebilir addediğimiz "Kaliteyi", vazgeçilmez bir şirket prensibi olarak benimsemekteyiz. "Kalitemizi", ekip ruhu içindeki tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlayıp sürdürmeyi hedef edindik. Kalite Politikamız, Bilişim, Modelleme, Simülasyon ve Simülatör, Komuta ve Kontrol Merkezleri, Karar Destek-Mühendislik-Danışmanlık alanlarında müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, süreç performans göstergeleri ile ilgili değerleri izlemek/ölçmek, çalışanlarımızın eğitimini ve sürekli gelişimini sağlamak ile kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve gelişen şartlara uygun olmasını sağlamaktır.

Firmamızın bilgisini ve yaratıcılığını sürekli olarak geliştirip rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmek için güvenilir ve kaliteli projeleri ve ürünleri müşterilerimize en uygun fiyatla ve yasal düzenlemelere uygun olarak zamanında sunmanın vazgeçilmez bir şart olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile sıkı ve sürekli bir işbirliği kurarak kalite sürecimize katılımlarını ve şirket kültürümüz ile bütünleşmelerini sağlamak temel hedeflerimiz arasındadır.
Daha etkin bir Kalite Yönetim Sistemi'ne kavuşmak için CMMI Olgunluk Seviyesi 3 belgesi alımına ilişkin çalışmaları da başlatan Şirketimiz halihazırda, söz konusu kalite politikamız doğrultusunda TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına ve Tesis Güvenlik Belgesine sahip olup, İş Sağlığı ve Güvenlik Hizmeti almaktadır.