SimBT

SEKTÖRLER

REKLAM

Reklam ve Pazarlama sektöründe, çoklu medya öğelerinin birlikte kullanılmasının, firmanız ve ürünleriniz için büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Çoklu medya teknolojileri ve uygulamaları sayesinde, firmanızın ve ürünlerinizin daha ayrıcalıklı ve dikkat çekici olacağını biliyoruz ve söylüyoruz. Farklı teknolojilerin kullanımıyla üretilen bilgiler (görüntü, ses, grafik, metin vb.) sayesinde, müşterileriniz, rastladığı multi-medya uygulamalarınızı izleyerek hakkınızda daha kolay bilgi sahibi olacaklar, sizi aynı anda hem izleyecekler hem de dinleyecekler.

SimBT Multi-medya ekibi, multi-medya ihtiyaçlarınızın analizi ve tanımlanması, içerik geliştirme ve yönetimi, yazılım tasarımı ve kodlanması, görsel öğelerin modellenmesi ve animasyonu, ses simülasyonu, interaktif ve şeffaf ekran uygulamaları, fotoğraf ve video çekimleri vb. tüm hizmetleri, kusursuz bir şekilde sizin için gerçekleştirir ve sunar.

Reklam ve Pazarlama ihtiyaçlarınız için savunma ve havacılık sektöründe kazandığımız bilgi, deneyim ve alt yapı ışığında sizler için tasarlayacağımız ve geliştireceğimiz Multimedya Ürünleri ve Uygulamaları şunlardır :

o 3B İnteraktif Görüntüleme ve Gözlüklü/Gözlüksüz İzleme Uygulamaları
o HoloGrafik Görüntüleme ve İzleme Uygulamaları
o Şeffaf Ekran Gösterim Uygulamaları
o Artırılmış ve Sanal Gerçeklik Uygulamaları