Hakkımızda

2009 yılında ODTÜ Teknokent’te “Özgün Bilim ve Teknoloji Tabanlı % 100 Milli ve Global Ürün Tasarlama ve Geliştirme” ilkesi ile yola çıkan SimBT; Savunma, Havacılık, Uzay, Eğitim; Sağlık, Enerji ve Güvenlik alanlarında çalışmaktadır. Nitelikli kadrosu ile müşteri gereksinimlerine uygun çözüm ve ürünler sunmaktadır. Çeşitli üniversitelerimizin uygulamalı araştırmalara önem veren akademisyenleri ile ürün odaklı projeler üzerinde çalışan SimBT, farklı ekosistemlere esnek ve hızlı yapısıyla kolaylıkla entegre olabilmekte, inovasyonu kurumsal kültürünün merkezine alarak geliştirdiği/geliştirmekte olduğu ürünleri ve çözümleri global pazara kolaylıkla sunmaktadır.
SimBT, yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç makamlarının,

  • Tıbbi Bilişim, Sağlık Uygulamaları ve Sistemleri
  • Modelleme Simülasyon ve Simülatör Uygulamaları ve Sistemleri
  • Savunma, Havacılık, Uzay ve Güvenlik Uygulamaları ve Sistemleri
  • Karma, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik Uygulamaları ve Sistemlerine
  • Etkileşimli Eğitim ve Öğretim Sistemleri

yönelik ihtiyaçları karşılayabilecek bilgi birikimine, deneyime, alt yapılara ve ürün yelpazesine sahiptir.”

 MİSYONUMUZ

Askeri ve Sivil Amaçlı Sistemler İle Modelleme, Simülasyon ve Simülatör Sistemleri İle İlgili En Son Teknolojileri Kazanmak, Bu Teknolojileri Ülke İhtiyaçlarına Uyumlandırmak ve Yeni Teknolojiler Geliştirerek Dışa Bağımlılığı Azaltmak, Rekabet Şansı Yüksek Mili, Özgün ve Global Sistemleri Üretmek, Türkiye ve Dünya Piyasasına Sunmak.

 VİZYONUMUZ

Savunma, Güvenlik, Enerji, Sağlık, Ulaştırma ve Eğitim Alanlarında, ARGE ve Yenilik Odaklı Alt Yapımız ile En Son Teknolojiler ve Standartlar ile Uyumlu Milli, Özgün ve Global Sistemleri Tasarlayan ve Geliştiren, Büyük Şirketler Kadar Güçlü, Küçük Şirketler Kadar Esnek ve Hızlı Güvenilir Bir Firma Olmak.

SimBT’de Temel Değerimiz İnsandır,

İnisiyatif ve Sorumluluktan Kaçınmayız,

Müşteri Memnuniyetini Garanti Ederiz,

Mükemmeli Hedefleriz,

Güveniliriz,

Büyük Şirketler Kadar Güçlü,

Küçük Şirketler Kadar Esnek ve Hızlı,

 Saygın Bir Kuruluş Bizi Biz Yapan Temel Değerlerimizdir.

Referanslar

Süreç ve Kalite Yönetimi

Modelleme, Simülasyon ve Simülatör Sistemleri, Yapay zekâ ve Makina Öğrenmesi, Üç Boyutlu Grafik ve Animasyon, Karma, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Bilgisayar Tabanlı İnteraktif Eğitim ve Multi-Media sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Karar Destek Sistemleri, Gömülü ve Gerçek Zamanlı Yazılım, Sivil ve Askeri Platform ve Sistem Uygulamaları, Stereoskopik, Otomatik Stereoskopik ve Üç Boyutlu Hologram Görselleştirme Sistemleri, Deniz ve Kara Simülasyonları ve Simülatörleri, Görüntü İşleme ve Veri Teknolojileri.